Výhody Greyp

Čo je tak SKVELÉ na bicykloch GREYP?

Chytrý, sofistikovaný a vždy online. G6 vás dostane presne tam, kam potrebujete zájsť. Nezáleží na tom, čo ste v neprebádanom teritóriu alebo na plynulej jazde mestom.

Prezrieť si ponuku

01

Greyp - Centrálny displej

Centrálny displej

Myslíme za Vás

Jazdite lepšie s chytrým centrálnym displejom.

02

Greyp - Kamera

Kamera

Širokouhlá HD kamera

Predná i zadná kamera neustále nahrávajú.

Integrovaná e simkarta

Budťe vždy ONLINE

Vďaka integrovanej eSIM Greyp nie je nikdy offline, umožňujúc zablokovanie E-biku alebo jeho lokalizáciu.

03

Integrovaná e simkarta

04

Baterka

Baterka

Vymeniteľná mihnutím oka

Naše baterky sú ľahko vymeniteľné a jedny z najsilnejších na trhu.

01

Greyp aplikácia premení váš telefón na chytrý centrálny displej. Dokáže poskytnúť informácie, navrhnúť trasy, nahrávať vaše jazdy, čím vám poskytne neopakovateľnú Greyp skúsenosť.

Premeňte váš
telefón na
Centrálny displej.

Buďte šikovnejší ako váš smartfón. Lepšie plánujte a sústreďte sa na jazdu.

Navigácie tretích strán sú síce pekné, ale naša vlastná aplikácia dokonale pozná váš Greyp, jeho batériu, spolu s históriou vašich jázd a vašimi jazdnými preferenciami. Navždy môžete zabudnúť na strach z dojazdu. Odteraz už budete vedieť, ako sa dostať tam, kam chcete a či budete mať dostatok energie v baterke na dosiahnutie cieľa.

Greyp - centrálny displej

Režimy centrálneho displeja

Váš telefón sa spája s E-bikom cez Greyp aplikáciu a týmto sa premení na chytrý centrálny displej so všetkým, čo pre neopakovateľný zážitok z jazdy potrebujete.

Greyp - zhrnutie jazdy

Zhrnutie jazdy

Táto obrazovka vám poskytuje základné informácie ako napríklad prekonaná vzdialenosť, maximálna a priemerná rýchlosť alebo trvanie vašej jazdy.

Greyp - fitness

Fitness

Greyp používa monitor srdcovej aktivity na prispôsobenie náročnosti k vašim fitness cieľom.

Greyp - dojazdt na z8klade terénu

Dojazd na základe terénu

Greyp je schopný spracovať informácie na základe lokálnej topografie a prispôsobiť sa týmto podmienkam, aby dosiahol nevídanú efektivitu. Strach z dojazdu je vecou minulosti. Vždy budete vedieť, či máte dostatok energie na to, aby ste sa vrátili domov.

Greyp - kamera

Kamera

Už nikdy viac sa nebudete musieť pozerať na neveriaci výraz v tvári vašich priateľov, keď im popisujete aký bláznivý skok sa vám podaril. Greyp kamera je stále zapnutá a schopná poskytnúť minulé nahrávky.

Greyp - navigácia

Navigácia

Zoberie vás tam, kam chcete, dovoľujúc vám plánovať a zaznamenávať vám vašu cestu.

02

Greyp poskytuje dve vstavané širokouhlé 1080P kamery, vpredu a vzadu. Kamery nahrávajú celú vašu jazdu a sú schopné poskytnúť minulé nahrávky. Navyše, keď sa dostane na vrchol tamtoho krásneho kopca, viete si zvečniť spomienku frajerskou selfie.

Všetky vaše
dobrodružstvá
dobre zdokumentované.

Podaril sa vám bláznivý skok a zabudli ste si ho nahrať? Máme vás, stále ho môžete zazdielať!

Predná a zadná kamera neustále nahrávajú. Už sa vám nikdy nestane, že urobíte niečo cool a nebudete to môcť ukázať svetu. Zdieľajte vaše dobrodružstvá alebo najlepšie momenty stlačením jedného tlačidla.

Greyp - vstavaná kamera Greyp - vstavaná kamera Greyp - vstavaná kamera

03

Vždy online. Inteligentné funkcie. Plug and play v 104 krajinách. Hladký zážitok z jazdy. Ak ho raz okúsite, už nikdy nebudete chcieť nič iné.

Vždy online
vždy prichystaný
zažiť viac.

Keď sa vám niekto pokúsi ukradnúť váš Greyp, dokážete ho vysledovať behom sekúnd.

Vstavaná eSIM karta je vždy online počas toho ako je váš Greyp zapnutý. Automaticky posiela lokáciu do cloudového úložiska a umožňuje zablokovať E-bike na diaľku. To robí krádež oveľa náročnejšou. Nemusíte čakať na políciu, aby urobila svoju robotu. Odovzdajte im zlodejov sami!.

Greyp - integrovaná esimkarta Greyp - integrovaná esimkarta Greyp - integrovaná esimkarta

03

Nielen že naše baterky sú vymeniteľné a jedny z najsilnejších na trhu, Greyp takisto obsahuje USB port umožňujúci nabíjať ostatné zariadenia.

Vymeniteľná
mihnutím oka.

Jazda s dvojnásobnou silou. Vezmite si so sebou druhú baterku pre extra boost.

Tak, ako je to v našej sesterskej automobilke Rimac Automobili, batériový program u nás hrá prím. Greyp má 7OO Wh baterku a jej výmena trvá doslova sekundy. Vezmite si jednu navyše do batoha a už nikdy viac sa nebudete strachovať o dojazd.

Greyp - baterka Greyp - baterka